| شماره مدل | A333 X42/X52/X56/X60/65 X70 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | J55, K55, N80, L80, C90, C95, T95, P110, M65 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ASTM A106 A53 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | درجه 36 درجه 42 SPFC 490 Q255 Q295 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | Q275 SS درجه 40 SS490 s275JR S275J0 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | درجه 42 درجه 50 SPFC 590 SPFC 490 E295 E335 Q29 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | Q345A Q345B SPFC 590 SPFC 90 S355JR E335 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | SS Grade 40 SS490 s275JR S275J0 S275]2 Q275 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-HRH |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |