| شماره مدل | ZD-FB2 |
|---|---|
| عرض | 10-20 میلی متر |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | طبق دستور ساخته شده |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | ZD-FB2 |
|---|---|
| عرض | 10-20 میلی متر |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | طبق دستور ساخته شده |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | ASTM A53 GR. B |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | 16 ماه |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | 42 CrMo |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | 16MnDG |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | 16 ماه |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-SSPIPE |
|---|---|
| درمان سطح | سفارشی |
| مواد | 201, 304, 304L, 316, 316L, 317L, 321, 347 |
| ضخامت | 0.1mm-60mm |
| قطر بیرونی | 6mm-2500mm (3/8 اینچ -100 اینچ) |
| درمان سطح | سفارشی |
|---|---|
| مواد | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| درمان سطح | سفارشی |
|---|---|
| مواد | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| طبق دستور ساخته شده | آره |