| شماره مدل | ZD-HRRSSP |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-PREPIPE |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-PREPIPE |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-PREPIPE |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
|---|---|
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
|---|---|
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| Production Standards | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| شماره مدل | ZD-SSPIPE |
|---|---|
| درمان سطح | سفارشی |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-FLANGE |
|---|---|
| راه تولید | فلنج سفارشی |
| کلمه کلیدی | اتصالات فلنج |
| شکل | Wn، So، Bl، Lj، و غیره |
| نوع ماده | فولاد ضد زنگ، فولاد کربنی، آلیاژی |
| شماره مدل | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| نام محصول | لوله فولاد api |
| قطر بیرونی | 21.3mm-660mm |
| شماره مدل | ZD-PREPIPE |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| تکنولوژی | کشش سرد، رولینگ سرد، اکستروژن سرد |
| نوع 1 | جوش داده شده، بدون درز |