| شماره مدل | پرتو H |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-HRH |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | پرتو H |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | ZD-HRR |
|---|---|
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| شماره مدل | ZD-HRR |
|---|---|
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| شماره مدل | ZD-HRR |
|---|---|
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| شماره مدل | Q235B Q345B |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | Q345B |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |