| شماره مدل | لوله مربع بدون درز Q390 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| طول | طبق دستور ساخته شده |
| عرض | 12-300 میلی متر |
| ضخامت | 3-60 میلی متر |
| شکل بخش | مستطیل |
| شماره مدل | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | پرتو H |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |
| شماره مدل | پرتو H |
|---|---|
| نام محصول | پرتو H |
| مدت پرداخت | 30% T/T Advance + 70% موجودی |
| آلیاژی یا نه | آلیاژ کم |
| مقدار تولیدی | 3 تن |