| شماره مدل | ZD-gsh |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-gsp |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| نام محصول | لوله های فولادی گالوانیزه |
| OD | 1-500 میلی متر به عنوان درخواست |
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
|---|---|
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| طول | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| درمان سطح | فارسی |
| مشخصات | JIS G 3321 2017، ASTM A792M 2010 |
| سیتیفیکاسیون | CE ISO SGS |
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| شماره مدل | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | Sb450 |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Sb450 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | سری فولاد کربنی |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |