| محصولات | نوار فولادی فنری |
|---|---|
| بازرسی | سومین حزب بازرسی |
| محافظ انتهایی | کلاه لوله پلاستیکی، محافظ آهنین |
| طویل شدن | 18-25٪ |
| عرض | 600-1500 میلی متر |
| طول | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| درمان سطح | فارسی |
| مشخصات | JIS G 3321 2017، ASTM A792M 2010 |
| سیتیفیکاسیون | CE ISO SGS |
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| سیتیفیکاسیون | CE ISO SGS |
|---|---|
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| طول | 1000mm-12000mm |
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| مشخصات | JIS G 3321 2017، ASTM A792M 2010 |
| شماره مدل | S0926-044 |
|---|---|
| درمان سطح | فارسی |
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| الگوی | قطره اشک |
| درجه | SGCC، DX51D، DC03 و غیره. |
| شماره مدل | SA414 گرم |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| درخواست | قالب و قالب، صفحه کشتی، صفحه دیگ بخار، صفحه ظرف، صفحه فلنج، آرشیتکت استفاده شده |
| استفاده های ویژه | ابزار برش، ابزار اندازه گیری، برش در فولاد معمولی، ورق فولادی با استحکام بالا، فولاد مقاوم در برابر |
| ذخایر | ذخایر |
| شماره مدل | P9, P11, P22 Gr. P9, P11, P22 Gr. 6 4130, 4140 6 4130، 4140 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-SSPIPE80 |
|---|---|
| درمان سطح | سفارشی |
| نام محصول | لوله از فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| OD | 10 میلی متر-300 میلی متر |