| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100+تن+10 روز |
| Place of Origin | CHNIA |
| HRB | کامل سخت |
|---|---|
| نمونه | موجود است |
| نوع کسب و کار | تولید کننده |
| تحمل | ± 1% |
| شماره مورد | B879 |
| مدل شماره | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| دوره قیمت | CIF CFR FOB کار سابق |
| نام محصول | Q195 Q235 Ms طناب فولاد خفیف HR طناب فولاد کربن سیاه A36 S235jr S355 SS400 |
| HRB | کامل سخت |
| دسته محصولات | سیم پیچ کربن |
| مدل شماره | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| نمونه | موجود |
| HRB | کامل سخت |
| شماره مورد | B879 |
| درجه | Q195 ، Q235 ، Q345 ، SS400 ، SPCC ، SPHC |
| دفع کننده | وابسته به هیدرولیکی |
|---|---|
| HRB | کامل سخت |
| پایان سطح | اسپنگل معمولی، صفر اسپنگل، کرومات، روغن |
| دوره قیمت | CIF CFR FOB کار سابق |
| تحمل | ± 1 ٪ |
| تحمل | ± 1 ٪ |
|---|---|
| نام محصول | Q195 Q235 Ms طناب فولاد خفیف HR طناب فولاد کربن سیاه A36 S235jr S355 SS400 |
| نوع تجارت | سازنده |
| شماره مورد | B879 |
| دفع کننده | وابسته به هیدرولیکی |
| Business Type | Manufacturer |
|---|---|
| Sample | Available |
| Grade | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Decoiler | Hydraulic |
| Model No | SA210 ASTM A213 T12 |
| درجه | Q195 ، Q235 ، Q345 ، SS400 ، SPCC ، SPHC |
|---|---|
| دوره قیمت | CIF CFR FOB کار سابق |
| نمونه | قابل حمل |
| مدل شماره | SA210 ASTM A213 T12 |
| نوع تجارت | سازنده |
| شماره مدل | Sb450 |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Sb450 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | Q235A Q235B Q235C |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Q235A Q235B Q235C |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |