| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | تکرار واضحات |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | تکرار واضحات |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| برنامه | ساختمان، سقف، دکوراسیون و غیره |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| درخواست | ساختمان، سقف، دکوراسیون و غیره |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-ppgi 123 |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، ماشین آلات، نفت، متالورژی، کشتی |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 و غیره... |
| درخواست | ساخت و ساز، ماشین آلات، نفت، متالورژی، کشتی |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 و غیره... |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| شماره مدل | ZD-HR345 |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، ماشین آلات، نفت، متالورژی، کشتی |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 و غیره... |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| مواد | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| مواد | 316 201 321 319 316ti |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |