| مدل شماره | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| دوره قیمت | CIF CFR FOB کار سابق |
| نام محصول | Q195 Q235 Ms طناب فولاد خفیف HR طناب فولاد کربن سیاه A36 S235jr S355 SS400 |
| HRB | کامل سخت |
| دسته محصولات | سیم پیچ کربن |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| مواد | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| مواد | سری 200، سری 300، سری 400 ... |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| مواد | 316 201 321 319 316ti |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| مواد | سری 200، سری 300، سری 400 ... |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| شماره مدل | ZD-ssc |
|---|---|
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| مواد | سری 200، سری 300، سری 400 ... |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Custom Made | Yes |
| مواد | سری 200، سری 300، سری 400 ... |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| شماره مدل | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
|---|---|
| درخواست | صفحه فلنج |
| حاشیه، غیرمتمرکز | کارخانه |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |