| شماره مدل | ZD-HGSPDN20 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-gsh |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
|---|---|
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| استانداردهای تولید | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| شماره مدل | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | سری فولاد کربنی |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| Pencil hardness | Not less than HB |
|---|---|
| Total Weight of Plating Both Sides (Outside/Inside) | 150g/ (75/75 or 85/65) |
| ازدیاد طول پس از شکست | بیش از 20 ٪ |
| ضخامت برچسب | 0.45 میلی متر |
| استحکام کششی | 270-500MPa |
| سیتیفیکاسیون | CE ISO SGS |
|---|---|
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| طول | 1000mm-12000mm |
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| مشخصات | JIS G 3321 2017، ASTM A792M 2010 |
| HRB | کامل سخت |
|---|---|
| نمونه | موجود |
| نوع تجارت | سازنده |
| تحمل | ± 1 ٪ |
| شماره مورد | B879 |
| شماره شماره | ZD-PPGI |
|---|---|
| کاربرد | PPGI |
| لبه | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| ضخامت | 1mm-30mm یا در صورت نیاز |