| شماره مدل | dB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/Tdc51dzm |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | dB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/Tdc51dzm |
| شماره مدل | : ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، ماشین آلات، نفت، متالورژی، کشتی |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 و غیره... |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | بشقاب کشتی، بشقاب دیگ بخار، صفحه کانتینر |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| مواد | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| مواد | سری 200، سری 300، سری 400 ... |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| شماره مدل | Dx53D، Dx54D Sghc، Sgch |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| درخواست | قالب و قالب، صفحه کشتی، صفحه دیگ بخار، صفحه ظرف، صفحه فلنج |
| استفاده های ویژه | ابزار برش، ابزار اندازه گیری، برش در فولاد معمولی، ورق فولادی با استحکام بالا، فولاد مقاوم در برابر |
| ذخایر | ذخایر |
| شماره مدل | ZD-Hgspdn80 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |
| شماره مدل | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| طبق دستور ساخته شده | آره |
| چرخه سفارشی | 7 تا 15 روز |