| شماره مدل | ZD-gsc |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| شماره مدل | ZD-gsc |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | Dx51d، Dx52D، Dx53D، Dx54D، SGCC، Sghc، Sgch |
| شماره مدل | کویل PPGI سفارشی رنگ Ral |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | اسپری های ppgi |
| شماره مدل | ZD-HGSP |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| نام محصول | لوله های فولادی گالوانیزه |
| OD | 1-500 میلی متر به عنوان درخواست |
| شماره مدل | ZD-gsp |
|---|---|
| استفاده | حمل و نقل خط لوله، لوله دیگ بخار، لوله هیدرولیک/خودرو، حفاری نفت/گاز، مواد غذایی/آشامیدنی/محصولات لب |
| شکل بخش | گرد و مربع |
| نام محصول | لوله های فولادی گالوانیزه |
| OD | 1-500 میلی متر به عنوان درخواست |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | تکرار واضحات |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | تکرار واضحات |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| مواد | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| ضخامت | 0.1mm-13mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| وزن رول | 0.5t تا 25t |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| عرض | 10mm-3000mm |
| شماره مدل | ZD-HRC |
|---|---|
| درخواست | بشقاب کشتی، بشقاب دیگ بخار، صفحه کانتینر |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |