| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |
|---|---|
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
|---|---|
| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |
| شماره مدل | ZD-PPGI |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| شماره مدل | ZD-PPGI |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| شماره مدل | ZD-PPGI |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| شماره مدل | ZD-PPGI |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| شماره مدل | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| درخواست | ساختمان، سقف، دکوراسیون و غیره |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Hardness | Full Hard |
|---|---|
| Length | 1000mm-12000mm |
| Custom Made | Yes |
| Usage | Building Construction Material |
| Treatment | Galvanized |
| طول | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| درمان سطح | فارسی |
| مشخصات | JIS G 3321 2017، ASTM A792M 2010 |
| سیتیفیکاسیون | CE ISO SGS |
| استفاده | مصالح ساختمانی |