| درخواست | PPGi |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| Application | PPGI |
|---|---|
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| شماره مدل | ZD-PPGI |
|---|---|
| درخواست | PPGi |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Application | PPGI |
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| شماره شماره | ZD-PPGI |
|---|---|
| کاربرد | PPGI |
| لبه | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مادی | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| شماره مدل | S0926-044 |
|---|---|
| استفاده | مصالح ساختمانی |
| درمان سطح | فارسی |
| طول | 1000mm-12000mm |
| درجه | SGCC، DX51D، DC03 و غیره. |
| Impact energy | Not less than 9J |
|---|---|
| ضخامت برچسب | 0.45 میلی متر |
| ضخامت بستر نورد سرد | 0.41 میلی متر |
| ترکیب آلیاژ روکش فلزی | Alznmg یا Galvanized ALMG |
| مشخصات عرض بستر نورد سرد | 1200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | تنظیمات مشتری |
|---|---|
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | t/t |
| قابلیت ارائه | 500+تن+5-8 روز |
| محل منبع | چین |
| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
|---|---|
| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
|---|---|
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |