| نام محصول | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm عرض |
|---|---|
| رده محصولات | طومار فولادی گالوانیزه |
| حوزه های کاربرد | خودرو ، حمل و نقل ، ساختمان ماشین |
| ضخامت پوشش | 5-12 میکرومتر |
| نوع پوشش | پوشش روی الکترولیتی |
| شماره مدل | ZD-gsc |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| درخواست | بشقاب ظرف |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| ضخامت | 1mm-30mm |
| شماره مدل | ZD-gshdx51t1w1200 |
|---|---|
| درخواست | ساختمان سازی، سقف سازی، صنعت، کشتی سازی |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | SGCD1 |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | SGCD1 |
| شماره مدل | ZD-GC02 |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-GC06 |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | ZD-gsc |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| شماره مدل | ZD-gsc123 |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| مواد | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| شماره مدل | SGCD1 SGCD2 SGCD3 |
|---|---|
| درخواست | بشقاب ظرف |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف |
| ذخایر | ذخایر |
| ضخامت | 1mm-30mm |